Щиро вітаємо директорку меморіального музею Соломії Крушельницької Зюбровську Надію та завідуючу Білецьким клубом Огірко Наталію із врученням грамот.

Дата: 03.11.2023 09:43

Вчора, 2 листопада 2023 року, до меморіального музею Соломії Крушельницької завітали гості від Тернопільської обласної ради та Тернопільської міської Просвіти, щоб вручити грамоти директору меморіального музею Соломії Крушельницької Зюбровській Надії та завідуючій Білецьким клубом Огірко Наталії.

Ми дякуємо за високу оцінку праці наших культурних діячів. У час війни культурний фронт є місцем боротьби за самобутність нашого народу. Ви оберігаєте наше культурне надбання та пам'ять про наших славетних земляків, популяризуєте українську пісню та традиції.

Хай Господь оберігає Вас та благословляє на подальшу працю для примноження культурної спадщини нашої громади і прослави рідного краю! Бажаємо Вам натхнення, піднесення духу та міцного здоров'я! Хай ці нагороди будуть стимулом до нових звершень та здобутків!