Конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки.

Дата: 01.11.2023 17:00

Відповідно до ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», «Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки ринкової вартості майна», затвердженого рішенням Білецької сільської ради від 23.09.2019 р. №674 (зі змінами) та з метою відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки:

Оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки

- несільськогосподарського призначення для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, кадастровий номер 6125280700:02:001:0727, площею 0,1016 га за рахунок земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення, яка розташована за адресою: Тернопільська область Тернопільський район с. Біла;

- несільськогосподарського призначення для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (кадастровий номер 6125289700:02:001:1196, площею 0,4100 га за рахунок земель для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, яка розташована за адресою: Тернопільська область Тернопільський район с. Чистилів вул. Транспортна бічна, 9.

Який відбудеться 15.11.2023 о 8 год. 30 хв. за адресою вул. Молодіжна, 19, с. Біла, Тернопільського району Тернопільської області.

Для участі у конкурсі потрібно до 14 листопада 2023 року (включно) подати до Білецької сільської ради:

- заяву на участь у конкурсі;

- копії установчих документів претендента;

- копії кваліфікаційних документів оцінювачів, яких буде залучено до проведення експертної оцінки та підписання звіту про неї;

- письмові згоди оцінювачів, яких буде залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами;

- копію сертифіката суб’єкта оціночної діяльності;

- інформацію про суб’єкта оціночної діяльності (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо);

- пропозиції щодо вартості та терміну виконання робіт.

Розпорядження сільського голови №112 «Про проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки».