Старша профільна школа буде впроваджена в 2027 році!

Дата: 01.11.2023 16:49

За матеріалами статті на сайті Освіта.ua.

Впровадження профільної освіти в старшій школі заплановане на 2027 рік.

Про це повідомили в Міністерстві освіти і науки, коментуючи розробку проєкту Державного стандарту профільної середньої освіти.

Стандарт передбачає два спрямування здобуття освіти учнями 10-12 класів – академічне та професійне.

Вибір учнем академічного спрямування передбачатиме продовження навчання у закладах вищої освіти. Професійне спрямування буде орієнтоване на ринок праці.

Пілотування стандарту й моделей профільної освіти в окремих закладах освіти розпочнеться з 2025 року.

У МОН зазначають, що на основі нового стандарту буде розроблено типову освітню програму й модельні навчальні програми, які запропонують та конкретизують предмети й курси для вивчення.