День української писемності та мови у бібліотеках Білецької громади.

Дата: 31.10.2023 15:30

27 жовтня в Україні відзначали День української писемності та мови. З нагоди цього у селах громади бібліотекарі влаштували тематичні книжкові виставки.

Читачі мали змогу пригадати тернистий шлях становлення рідної мови, усвідомити її значення для розвитку української нації та утвердження української державності.

Юні читачі разом із берегинями української книги проводили святкові дійства, вікторини, декламували вірші та роздумували над цитатами відомих людей про красу української мови.

Ніщо "не скує душі живої і слова живого" допоки ми черпаємо сили у рідній мові. Запрошуємо всіх жителів Білецької громади відвідати наші бібліотеки, де на сторінках книг голос велетів українського слова чекає, щоб прорости у нашім серці добрими плодами!