У селах Білецької громади проводився моніторинг надання соціальних послуг з догляду на непрофесійній основі.

Дата: 31.10.2023 14:50

Його провела постійно діюча комісія про визначення ступеня індивідуальних потреб особи, яка потребує надання соціальних послуг та для оформлення документів, призначення компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі.

Робота комісії відбувалася в рамках Закону України «Про соціальні послуги» та реалізації постанови Кабінету Міністрів України від 01 червня 2020 р. № 449 «Про затвердження Порядку проведення моніторингу надання та оцінки якості соціальних послуг».