Свої 91-ші уродини відзначила жителька села Плотича – Федірко Валентина Зеновіївна

Дата: 23.10.2023 16:10

З вітальними словами до іменинниці поспішили Білецький сільський голова, Дмитро Малик, та виконуюча обов‘язки директора КЗ «Центр надання соціальних послуг» Білецької сільської ради – Ольга Рудакевич.

Ми доєднюємось до усіх вітань та найщиріших побажань! Зичимо Вам міцного здоров’я, родинного затишку та Божої ласки! Бажаємо, щоб Ваш вік був сповнений добра, радості та щастя. Хай не забракне цих простих, але водночас надзвичайно важливих речей у Вашій сім’ї та родині!