Свій 90-літній ювілей відзначив житель села Біла Фаринюк Володимир Устинович.

Дата: 18.10.2023 16:17

З вітальними словами до ювіляра поспішили Білецький сільський голова, Дмитро Малик, та виконуюча обов‘язки директора КЗ «Центр надання соціальних послуг» Білецької сільської ради – Ольга Рудакевич.

Ми доєднюємось до усіх вітань та найщиріших побажань! Бажаємо вам у міцному здоров’ї, позитивному настрої, душевній гармонії провадити своє життя! Хай Господь благословить вас на всякий час у добрій й ґаразді, здагоді та любові! Хай мир та благополуччя буде між рідними й дорогими серцю людьми, а незгода минає стороною!