12 жовтня учні старших класів комунального закладу "Мшанецька ЗОШ І-ІІІ ст. Білецької сільської ради" здійснили похід у Дітковецький ліс - "Стежками повстанської слави".

Дата: 13.10.2023 14:10

Діти разом із вчителями Стареправо В.С., Роган Н.Б. та Беркита М.В. відвідали місця кривавих боїв воїнів  УПА з більшовицькою армією. Діти проводили цікаві паралелі із сьогоденням, адже ворог не змінився, та й методи боторьби теж.

Український народ завжди прагнув бути вільним. Ці прагнення і сьогодні відстоюють на передовій наші мужні воїни.
Маємо пам'ятати нашу історію, її трагічні сторінки, вшановувати героїв минулого і сучасності - у цьому наша сила.