Готуйтеся до НМТ з української мови за тематичними розділами.

Дата: 10.10.2023 09:57

За матеріалами статті на сайті Освіта.ua

Українська мова, як і в попередні роки, залишається предметом, обов’язковим для складання на НМТ вступниками до закладів вищої освіти.

Майбутні учасники НМТ можуть ефективно готуватися до тестування з української мови, скориставшись спеціальним розділом на сайті ЗНО-ОНЛАЙН, у якому всі завдання згруповані за темами.

За допомогою сервісу можна почергово виконувати завдання за розділами чинної програми зовнішнього незалежного оцінювання з української мови.

Обравши певний тематичний розділ, учасники зможуть перевірити свою готовність з усіх змістових блоків. Опрацювання тем допоможе швидко дізнатися, які розділи засвоєні гірше, щоб приділити їм особливу увагу впродовж підготовки до тестування.

Сервіс дозволяє дізнатися свій рівень підготовки, тренуватись у виконанні завдань, звіряти свої відповіді з правильними й читати коментарі фахівців до найважчих завдань.