Додаток «Stroke Riskometer» допомагає людям безоплатно зробити персональний розрахунок ризику інсульту та отримати рекомендації, як його зменшити.

Дата: 09.10.2023 10:09

За матеріалами статті на фейсбук-сторінці Міністерства охорони здоров'я.

Застосунок розроблено на чолі з лікарями й професорами з Нової Зеландії, він заснований на авторитетних наукових публікаціях та визнаний Всесвітньою організацією інсульту.

Riskometer розраховує ризик інсульту шляхом оцінки ряду факторів ризику, таких як вік, стать, етнічна приналежність, спосіб життя та інші фактори здоров’я, які безпосередньо впливають на ймовірність інсульту протягом наступних 5 і 10 років. Він надає важливу інформацію про те, як можна зменшити ймовірність інсульту, і контролює ризик, коли змінюються особисті фактори ризику. Додаток підходить для людей віком від 20 років.

У проєкті додатка вже беруть участь понад 300 відомих експертів з інсульту зі 102 країн, що робить його найбільшим міжнародним спільним мобільним проєктом охорони здоров’я у світі.

Stroke Riskometer можна завантажити в AppStore або Google Play.

Українською додаток переклала ГО Just Save Life, яка має за мету запобігати серцево-судинним нападам в українців та навчити швидко й правильно реагувати у разі їх виникнення. Дякуємо за турботу про українців!