Білецький сільський голова щиро вітає наших спортсменів із високими досягненнями!

Дата: 09.10.2023 09:53

Дорогі спортсмени! Від імені жителів Білецької громади прийміть найщиріші вітання з нагоди перемоги у третіх районних змаганнях з ігрових та силових видів спорту, здобуття кубка серед футбольних команд Тернопільського району та призового місця з дартсу! Ви є гордістю громади та прикладом активного способу життя! Ми радіємо вашим досягненням та бажаємо вам нових перемог та спортивних висот.

Здобуття кубка Тернопільського району у першій лізі з футболу, перемога у третіх районніх змаганнях з ігрових та силових видів спорту та призове місце із дартсу – це результат завзяття, тренувань та самовіддачі кожного із вас! Ви засвідчуєте єдність, яка приводить до успіху, надихаючи всіх нас стреміти досягати своїх цілей, в командній роботі та праці над собою здобувати перемоги!

Хай спортивні успіхи, великий талант і наполегливість кожного із вас, прикрашають нашу громаду, роблячи її визначною точкою на спортивній карті. Від щирого серця бажаємо вам витримки, душевного піднесення, тілесної сили і безмежної енергії у подальших змаганнях! Хай ваші здобутки будуть стимулом до активного способу життя та занять спортом для всіх жителів Білецької громади, адже в здоровому тілі – здоровий дух!