Відбулася робоча зустріч заступника голови Тернопільської обласної ради Ігоря Сопеля і начальника відділу міжнародного співробітництва та промоції області Руслана Кулика з головою Білецької територіальної громади.

Дата: 06.10.2023 14:46

Зустріч

Мета зустрічей – допомога громадам у налагодженні міжнародного співробітництва.

«Продовжуємо працювати з представниками територіальних громад області, які готові до налагодження співробітництва з громадами Європейського Союзу. Обговорили ключове – пошук закордонних партнерів, з якими вони можуть подавати спільні заявки для участі в транскордонних програмах, залучення інвестицій для реалізації спільних проєктів і подальшої взаємовигідної співпраці», – зазначив Ігор Сопель.

Нагадаємо, низка громад Тернопільської області вже мають закордонних партнерів, здійснюють взаємні робочі візити, активно обговорюють участь громад у програмі «Interreg NEXT Польща-Україна 2021-2027» та спільне написання проєктів, які фінансуватимуться за кошти Європейського Союзу.

Деталі за посиланнями: