Як розпізнати булінг у соціальних мережах?

Дата: 06.10.2023 12:16

Як розпізнати булінг у соціальних мережах?

За матеріалами статті на фейсбук-сторінці UNICEF Ukraine.

Діти сьогодні дуже рано стають активними користувачами та користувачками соціальних мереж, і часто обізнані про онлайн світ краще за своїх батьків.

Водночас інтернет може містити багато загроз для дитини, однією з яких є цькування.

Онлайн-булінг або ж кібербулінг не варто недооцінювати, це не дрібниці. Він має серйозні наслідки, як і цькування в реальному житті.

Наприклад:
▪️ ризики стати жертвою сексуального насильства або шахрайства,
▪️ переживання травматичного досвіду,
▪️ втрата віри у свою самоцінність,
▪️ шантажування з боку однолітків чи дорослих.

Як проявляється булінг в соціальних мережах? Ділимося з вами ключовими маркерами онлайн-цькування.