Білецький сільський голова привітав працівників освіти із професійним святом.

Дата: 05.10.2023 17:02

День вчителя

Сьогодні, 5 жовтня 2023 року, коли відзначається Всесвітній день вчителя, Білецький сільський голова Дмитро Малик та начальник Відділу освіти Петро Бабій поспішили привітати освітян громади із професійним святом. Також вітали вихователів дошкільних закладів освіти, які відзначали своє професійне свято раніш.

Голова громади та начальник Відділу освіти

У вітальному слові голова громади найперше дякував працівникам освіти за невтомну працю, за мудрість та жертовність у вихованні підростаючого покоління. Він зазначив, що серед випускників шкіл є багато воїнів, які усвідомлюючи себе патріотами та вірними синами й доньками України, стали на захист її незалежності. У цьому є заслуга наших вчителів, які навчили їх бути свідомими громадянами і гідними людьми.

Наголошуючи на важливості професії вчителя, начальник Відділу освіти зазначив, що наші педагоги реалізовують стратегічну мету – забезпечують доступну освіту та належні умови для розвитку особистості у цей нелегкий і небезпечний час війни.

вихователі Дітковецького садочка

На знак глибокої поваги та вдячності, голова громади та начальник Відділу освіти вручили квіти нашим педагогам. Також подяками Відділу освіти за сумлінну працю було відзначено окремих вчителів та вихователів.

Велика подяка нашим освітянам, адміністрації та технічним працівникам освітніх закладів Білецької громади! Хай повага і вдячність учнів та батьків супроводить вашу працю і рухає до нових висот і успіхів!