До уваги майбутніх вступників! Структуру предметних тестів НМТ у 2024 році не змінять.

Дата: 04.10.2023 11:59

НМТ-2024

За матеріалами статті на сайті Освіта.ua.

Структуру національного мультипредметного тесту у 2024 році змінювати не планують.

Про це повідомила директор Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко в інтерв’ю «Українській правді. Життя». Прочитати інтерв'ю можна за посиланням.

За її словами, структура предметних тестів не зміниться порівняно з 2023 роком.

Тобто тести не міститимуть завдань відкритого типу з наданням розгорнутої відповіді.

Це значить, що учасники НМТ не будуть писати власне висловлення під час тесту з української чи іноземної мови або поетапно розв'язувати задачі з демонстрацією етапів роботи під час тесту з математики.

Також вона нагадала, що всі завдання предметних тестів будуть укладатись на підставі чинних програм ЗНО.

Тому учасники НМТ в 2024 році можуть уже розпочинати підготовку, використовуючи минулорічні завдання НМТ і ЗНО.