У селах громади провели заходи приурочені пам'ятним датам, які вперше відзначили 1-го жовтня.

Дата: 04.10.2023 09:07

У цю неділю ми відзначали День Покрови, День козацтва, День УПА та День захисників і захисниць України. У селах громади найперше молитовно згадали всіх загиблих борців за волю України та хвилиною мовчання вшанували полеглих українських захисників та мирних жертв московської агресії.

Далі пройшли патріотичні заходи для обнови нашого козацького духу та підтримки наших незламних Героїв, що в горнилі війни боронять нашу свободу та тримають мирне небо. Усі присутні мали змогу долучитись до благодійних зборів.