У Плотицькій школі серед учнів 7-8 та 9 класу відбулася патріотична гра "Знай наших".

Дата: 04.10.2023 08:28

тематичні ілюстрації

Захід приурочили до Дня захисників та захисниць України, який вперше відзначали 1 жовтня.

учні

Гра дозволила пізнавально та весело провести час, поглибити патріотичний дух та показати свої знання про Україну та її історію.

під час гри

Також учні, разом із вчителями та адміністрацією школи, хвилоною мовчання вшанували загиблих українських воїнів та жертв війни.

Хвилина пам'яті