В Ігровицькій ЗОШ відбулися заходи в рамках тижня протидії булінгу.

Дата: 02.10.2023 16:22

Було організовано і проведено різні просвітницько-профілактичні заходи спрямовані на інформування учасників освітнього процесу про шкільний булінг та запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу (цькування).

Також, з метою виховання в учнів почуття толерантності та доброти, у школі відбулось заняття з елементами тренінгу на тему „Булінг в учнівському середовищі”,  який підготували та  провела  практичний психолог І. І. Гаврищак. Під час тренінгу учні ознайомилися з інформацією щодо поняття булінгу, його видами та типами, а також отримали роз'яснення про методи боротьби із вказаним явищем. Учні  мали змогу виконати декілька практичних вправ, запропонованих практичних психологом.