A A A K K K
для людей із порушенням зору
Білецька сільська територіальна громада
Тернопільська область, Тернопільський район

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРОЦЕДУРИ РОЗГЛЯДУ ТА ВРАХУВАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ГРОМАДСЬКОСТІ ДО ПРОЕКТУ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ: «Детальний план території забудови земельної ділянки гр. Лукашова Р.С..."

Дата: 27.09.2023 14:35
Кількість переглядів: 48

Громадські слухання

ПОВІДОМЛЕННЯ

ПРО ПОЧАТОК ПРОЦЕДУРИ РОЗГЛЯДУ ТА ВРАХУВАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ГРОМАДСЬКОСТІ ДО ПРОЕКТУ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ:

«Детальний план території забудови земельної ділянки гр. Лукашова Р.С. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  в с. Біла Тернопільського району Тернопільської області»

Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» (із змінами), Білецька сільська рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації: «Детальний план території забудови земельної ділянки гр. Лукашова Р.С. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  в с. Біла Тернопільського району Тернопільської області»

 

Замовник містобудівної документації: Білецька сільська рада

Розробник містобудівної документації: СПД ФОП Огоньок Володимир Сергійович

Підстава для розроблення: Рішення Білецької сільської ради від 11.07.2023  року №3561

Основна мета розробки детального плану території: зміна цільового призначення території з «земельна ділянка для ведення особистого селянського господарства» на «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» 

 

З техніко-економічними показниками проекту детального плану території та його графічною частиною можна ознайомитись в Білецькій сільській раді за адресою: 47707, Тернопільська обл., Тернопільський р-н, с. Біла, вул. Молодіжна, буд. 19.

 

Адреса, за якою можуть надсилатися пропозиції (зауваження): 47707, Тернопільська обл., Тернопільський р-н, с. Біла, вул. Молодіжна, буд. 19 або на електронну пошту e-mail: otgbila@gmail.com

 

Прийом пропозицій (зауважень) – в строк до 02 листопада 2023 року включно.

Громадські слухання відбудуться: 03 листопада 2023 року о 12 год. 00 хв. за адресою:  47707, Тернопільська обл., Тернопільський р-н., с. Біла, вул. Молодіжна, буд. 19 (сесійний зал)

 

Пропозиції до проектів містобудівної документації:

Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із особистим підписом. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

Пропозиції подані після встановленого органом місцевого самоврядування строку, залишаються без розгляду.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь