Шановні мешканці Білецької громади, запрошуємо вас вступати до об’єднаної штурмової бригади Національної поліції «Лють». Набір кандидатів розпочався, в тому числі й для цивільного населення.

Дата: 25.09.2023 16:25

"Лють"

«Лють» – це один із кращих підрозділів, де цінують людей і проводять комплексне навчання.

Переваги:

1. заробітна плата від 25 000 грн + 30 000 грн (додаткової винагороди на період військового стану) + 70 000 грн (додаткової винагороди за безпосередню участь в бойових діях або заходах у районах ведення бойових дій);

2. можливість отримати вищу освіту у військових вишах під час служби – безплатно або пільгово;

3. щорічна відпустка, тривалість якої зростає з вислугою років;

4. окрім загального страхового стажу, служба зараховується до стажу державної служби;

5. право на пенсію після 25 років календарної служби, зокрема й за змішаним з цивільним стажем;

6. військовослужбовці всіх підрозділів сил оборони, які беруть безпосередню участь у війні протягом 30-ти днів, отримують статус учасника бойових дій.

7. передбачається ще більше різноманітних пільг та прав. Починаючи із безпосереднього та позачергового медичного обслуговування та 75-відсоткової знижки на комунальні послуги аж до дострокового виходу на пенсію.

8. також йдеться про право використовувати щорічну відпустку у будь-який час та отримувати ще 14 днів додаткової відпустки зі збереженням зарплати.

І це далеко не всі пільги та переваги такої служби. Найголовніша з них – це унікальна можливість отримати досвід, професію, винагороду. Та головне – утилізувати російських окупантів на рідній землі, стати частиною історичних переможних подій.

Відбір кандидатів складатиметься з кількох етапів, а саме: тестування, ВЛК (військово-лікарська комісія), фізичні випробування, психологічні тести.

Насамкінець на кандидата чекає співбесіда з поліцейською комісією та спецперевірка.

Реєстрація кандидатів здійснюється на офіційному сайті ГУНП в Тернопільській області. Якщо у кандидата виникли проблеми з відсиланням заявки чи немає такої технічної можливості, він може звернутися до працівників сектору кадрового забезпечення за адресою: м. Тернопіль вулиця Степова 45 і наші спеціалісти допоможуть у вирішенні цього питання.

Орієнтовний перелік документів, необхідних для вступу в бригади:

• Паспорт, довідка про присвоєння ідентифікаційного номера, документи про освіту;
  • Трудова книжка, військовий квиток ,посвідчення про приписку до призовної дільниці;
  • Витяг з інформаційно-аналітичної системи «Облік відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявності судимості»;
  • Дві кольорові фотокартки розміром 3, 5 х 4, 5 см.