Відбулося засідання виконавчого комітету Білецької сільської ради.

Дата: 25.09.2023 16:15

Члени виконкому

Чергове засідання виконавчого комітету Білецької сільської ради провів сільський голова Дмитро Малик. На початку засідання хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять спочилих воїнів та усіх жертв російсько-української війни. Під час засідання було обговорено низку питань, що потребували оперативного вирішення.

хвилина мовчання

Згідно порядку денного було прийнято ряд рішень про присвоєння адрес та про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації для газифікації житлових будинків.

Розглядалися актуальні питання щодо затвердження акту перевірки достовірності поданих відомостей щодо фактичного розміщення ВПО власниками житла та визначення обсягу компенсації витрат власників жилих приміщень, що пов’язані з безоплатним розміщенням ВПО.

голосування

Важливим було ухвалення рішення про постановку на квартирний облік дитини сироти.

Виконавчий комітет затвердив декілька зведених кошторисних розрахунків вартості об’єктів будівництва:

- поточний ремонт тротуару (влаштування бордюрів) по вул. Мазепи в с. Біла.

- поточний ремонт бордюрів по вул. Грушевського в с. Плотича.

- поточний ремонт під’їзду до кладовища в с. Біла.

питання про норми води

Також було вирішено встановити поточні індивідуальні технологічні нормативи використання питної води для КП «Великоглибочецьке» строком на п’ять років.

Окрім того, присутні обговорили ряд інших нагальних проблем із життя громади та шляхи їх вирішення.