Представники Білецької громади взяли участь у відзначенні 151-ї річниці з дня народження Соломії Крушельницької.

Дата: 25.09.2023 08:00

Соломія Крушельницька

У суботу, 23 вересня 2023 року, в Тернополі відбулося урочисте зібрання та покладання квітів з нагоди 151-ї річниці від дня народження славетної Українки, оперної співачки світового рівня Соломії Крушельницької.

Урочистий захід

До заходу долучилися Білецький сільський голова Дмитро Малик, начальник відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини Білецької сільської ради Роман Винник та працівники меморіального музею Соломії Крушельницької Білецької сільської ради.

Пам'ятна світлина біля пам'ятника