"Освіта – друга за важливістю після оборони", – міністр освіти.

Дата: 22.09.2023 11:30

Міністр освіти

За матеріалами статті на сайті Освіта.ua.

В умовах війни саме освіта є найголовнішим пріоритетом в Україні. Важливішою за неї є лише оборона країни.

Про це заявив міністр освіти і науки України Оксен Лісовий на відкритті Форуму якості освіти в Києві, організованому 20 вересня Державною службою якості освіти.

«Війна змушує виставляти пріоритети. На першому плані зараз оборона. На другому – освіта, де першочерговими є питання безпеки та відновлення освітнього процесу», – наголосив Лісовий.

За словами міністра, для освітньої системи надважливим зараз є облаштування належних укриттів і забезпечення гаджетами, а також якість освітніх послуг.

«Питання якості освіти не має випадати з порядку денного за будь-яких умов, адже якісна освіта – основа відновлення держави», – підкреслив міністр.

Ключовою темою Форуму якості освіти стало забезпечення якісної освіти в умовах війни з проєкцією на Перемогу.