Сьогодні у Відділі освіти працювала виїзна робоча група на чолі з сільським головою Дмитром Маликом та представниками Управління якості освіти у Тернопільській області.

Дата: 19.09.2023 16:11

Виїзна робоча група працювала в рамках проведення моніторингового дослідження (вивчення питання) щодо стану підготовки закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та професійної (професійно-технічної) освіти Тернопільської області до роботи у 2023/2024 навчальному році.

Управління Державної служби якості освіти у Тернопільській області нагадує, що метою моніторингу є створення у закладах освіти безпечних умов навчання і праці та забезпечення державних гарантій учасниками освітнього процесу під час дії воєнного стану, визначених частиною першою статті 57 Закону України «Про освіту».