Запрошуємо всіх молодих та енергійних мешканців нашої громади приєднатися до нашої гри настільного тенісу!

Дата: 19.09.2023 11:50

Настільний теніс

Зустріньмо вересень з спортом! Граймо в настільний теніс разом!

Шановні друзі!

Знаєте, що робить вересень ще яскравішим та незабутнім? Спорт та активний відпочинок разом з друзями та однодумцями!

Ми раді повідомити, що в кожному будинку культури у нашій громаді створені умови для гри в настільний теніс. Для вашого зручного та активного відпочинку.

Для того, щоб скористатися цією можливістю, просто зв'яжіться із завідуючим клубом вашого села, та узгодьте час відвідування клубу для гри в теніс.

У нашому будинку культури в селі Біла ми також створили умови для гри в настільний теніс. Нам доступні всі необхідні спортивні знаряддя та столи для гри.

Граємо у вівторок та четвер з 18:00.

Чому варто приєднатися до нас:

• Активний відпочинок: Гра в настільний теніс до дасть енергії та позитивних емоцій.
  • Спортивна форма: Регулярні тренування покращать вашу фізичну підготовку.
  • Нові друзі: Знайомства та спілкування з цікавими людьми.
  • Розвиток навичок: Вдосконалення навичок гри в теніс, концентрації та координації.
  • Конкурси та турніри: Можливість взяти участь у спортивних заходах.

Приходьте до нас, і ми разом створимо найкращу команду настільного тенісу.

За додатковою інформацією звертайтесь до методиста відділу культури, Романа Мовчана.

Не втрачайте свій шанс на активний та захоплюючий відпочинок! Приєднуйтеся до нас та граймо в настільний теніс разом!