Громадські слухання щодо розгляду містобудівної документації: "Детальний план території щодо зміни цільового призначення земельних ділянок комунальної власності для будівництва та обслуговування об'єктів рекреаційного призначення із об'єктами пляжної

Дата: 18.09.2023 15:12

громадські слухання

22.09.2023 о 9:30 год в приміщенні адміністративного будинку Білецької сільської ради за адресою: Тернопільська область, Тернопільський район, с. Біла, вул. Молодіжна, 19 відбудуться громаські слухання щодо розгляду містобудівної документації: "Детальний план території щодо зміни цільового призначення земельних ділянок комунальної власності для будівництва та обслуговування об'єктів рекреаційного призначення із об'єктами пляжної інфраструктури за межами населеного пункту на території Білецької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області".

Земельна ділянка комунальної власності Білецької сільської ради (Кадастровий номер 6125280700:01:0129999 і кадастровий номер 6125280700:01:0120010)
З матеріалами детального плану та громадських слухань можна ознайомитися в приміщенні Білецької сільської ради.