У селі Ігровиця лунала соборна молитва за Україну.

Дата: 18.09.2023 15:04

духовенство

Недільного вечора, 17 вересня 2023 року, до села Ігровиця із архіпастирським візитом прибув митрополит Тернопільський та Кременецький Нестор, щоб звершити читання акафісту Пресвятій Богородиці у храмі Преображення Господнього.

Кир Нестор

Зустріли владику парафіяни місцевої святині та жителі Білецької громади разом із парохом села отцем Віталієм Липчаком та чисельним духовенством.

Єдиним серцем та вустами вірні молились до Матінки Божої за визволення нашої Батьківщини від нашестя московського агресора, за воїнів-захисників України, за перемогу, добробут, мир, здоров’я і спасіння українського народу.

читання Євангелії

Після відправи до присутніх зі словом проповіді звернувся Кир Нестор і закликав щоденно молитися, провадити благочестиве життя, боротись із видимим та невидимим ворогом, не втрачати надії на Боже змилування та своїм різноманітним служінням наближати Перемогу України.

Віримо, що наша молитва буде почута Богом і мужні українські воїни повернуться до своїх родин із перемогою, а Україна побачить «волю, долю та доброго світа», як і ми просимо в нашому Духовному гімні.