Білецький сільський голова взяв участь у заходах з нагоди Дня рятувальника.

Дата: 18.09.2023 14:31

День рятувальника 2023

Вчора своє професійне свято відзначали українські рятівники. Сьогодні, 18 вересня, з нагоди пам’ятної дати, в 3-й державній пожежно-рятувальній частині 3-му державному пожежно-рятувальному загоні Головного управління ДСНС України у Тернопільській області відбувся урочистий захід нагородження особового складу. На запрошення керівництва у заході взяли участь голови Білецької, Великогаївської та Березовицької громад, які обслуговує даний підрозділ.

особовий склад

Перед початком заходу відбулося підняття Державного прапора України під виконання Державного гімна. Далі присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять українських воїнів, жертв війни та рятувальників, які загинули під час виконання службових обов'язків.

Керівництво ДСНС

Зі словами вітань та подяки за самовіддану службу і високий професіоналізм до присутніх рятувальників та працівників звернулися керівництво та голови громад.

Дмитро Малик

У своєму привітанні Білецький сільський голова Дмитро Малик зазначив, що рятувальники – це Герої без зброї, які постійно дивляться в лице в небезпеці, що вберегти життя українців. Разом із іншими головами громад він подякував рятівникам за сумлінну службу та вручив грамоти і пам’ятні подарунки.

Вручення грамот

рятувальники

Рятувальники, приймаючи ці скромні подарунки, ствердно говорили: «Служу українському народові!»

У свою чергу за вагомий внесок у розвиток та зміцнення пожежно-рятувальної служби та підтримку пожежних-рятувальників 3-го ДПРЗ головам Білецької, Великогаївської та Березовицької громад були вручені подяки.

Грамота Білецькому сільському голові