ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАМІР ОТРИМАТИ ДОЗВІЛ НА ВИКИДИ ЗАБРУДНЮЮЧИХ РЕЧОВИН В АТМОСФЕРНЕ ПОВІТРЯ СТАЦІОНАРНИМИ ДЖЕРЕЛАМИ

Дата: 12.09.2023 12:22

Увага

ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ГАЛІТ»/ ПП «ГАЛІТ» (Ід. код 30938037) повідомляє про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

Юридична адреса суб’єкта господарювання: 47711, Тернопільська обл., Тернопільський р-н, с. Байківці, вул. 15 Квітня,6Є.

Контактний номер телефону: (098) 4518076; e-mail: igor tkach@galit.te.ua

Фактичне місцезнаходження об’єкта: 47704, Тернопільська обл., Тернопільський р-н, с. Плотича, вул. Нова,1.

Метою отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря є дослідження складу та об’ємів викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел Цеху по виготовленню медичного обладнання.

Згідно із Законом України «Про оцінку впливу на довкілля» вказана діяльність не підлягає оцінці впливу на довкілля.

ПП «ГАЛІТ» спеціалізується по виробництву медичних і стоматологічних інструментів і матеріалів.

Всього на підприємстві (цех по виготовленню медичного обладнання) діє 19 джерел викидів забруднюючих речовин (в тому числі 2-пересувних),з яких в атмосферне повітря виділяється 19 забруднюючих речовини, валовий викид яких становить 0,607 т/рік, у тому числі: Залізо та його сполуки(у перерахунку на залізо)(0,034т/рік), Манган та його сполуки(у перерахунку на діоксин мангану) (0,0013т/рік), Натрію гідроокис (0,0027т/рік),Оксиди азоту (оксид та діоксин азоту) у перерахунку на діоксин азоту(0,094т/рік), Оксид вуглецю (0,114т/рік), Вуглеводні насичені (0,152т/рік), Бутилацетат (0,059т/рік), Етилбензол (0,028т/рік), Речовини у вигляді суспендованих твердих частинок недиференційованих за складом(аерозоль фарби) (0,0019т/рік), Речовини у вигляді суспендованих твердих частинок(мікрочастинки та монокорунд),(0,049т/рік), Хром та його сполуки в перерахунку на триоксид хрому (0,0000027т/рік), Альдегід масляний )(0,000021т/рік), Ксилол(0,070т/рік), Стирол(0,00036т/рік), Фенол (0,0000016т/рік), Формальдегід (0,0000024т/рік), Епіхлоргідрин(0,000046т/рік),.

Парникові гази: Вуглецю діоксид (23,739 т/рік), Азоту(1) оксид (N2O)(0,000041 т/рік),

Метан (0,00041 т/рік).

На період проведення робіт з обґрунтування обсягів викидів для отримання Дозволу, згідно з результатами розрахунків розсіювання забруднюючих речовин в атмосферному повітрі, установлено, що концентрації забруднюючих речовин від стаціонарних джерел викидів не перевищують ГДК.

Підприємство відноситься до третьої групи підприємств, відповідно до Наказу Міністерства охорони навколишього природного середовища України No108 від від 09.03.2006 р., як об’єкт, для якого заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва та заходи щодо скорочення викидів не розробляються.

Підприємство відноситься до третьої групи підприємств, як об'єкт, який не підлягає взяттю на державний облік, і не має виробництв або технологічного устаткування, на яких повинні впроваджуватися найкращі доступні технології та методи керування, тому заходи не розроблялись та відсутні.

Підприємство належить до третьої групи об’єктів, для яких розробляються документи з обґрунтування обсягів викидів.

Зауваження та пропозиції просимо надсилати до Тернопільської обласної військової адміністрації протягом 30 календарних днів з дати публікації повідомлення за адресою: 46021, м.Тернопіль, вул. Грушевського, 8, тел. (0352) 25-95-93, електронна адреса: eco_ter@eco.te.gov.ua.