Білецька сільська територіальна громада
Білецька сільська рада Тернопільського району Тернопільської області
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

На порталі Дія доступні чотири нові соціальні допомоги для сімей з дітьми.

Дата: 05.09.2023 10:08
Кількість переглядів: 176

Портал Дія

За матеріалами статті на сайті Міністерства соціальної політики України.

Команда Міністерства соціальної політики спільно з Міністерством цифрової трансформації України працює над цифровізацією сфери соціальних послуг. Відтепер на порталі Дія доступні ще чотири соціальні допомоги для сімей з дітьми.

Хто може скористатися?  

  • батьки, які усиновили дітей-сиріт або дітей, позбавлених батьківського піклування;  
  • українці, які доглядають за хворими на тяжкі захворювання дітьми, яким не встановлено інвалідність;  
  • особи з інвалідністю з дитинства та діти з інвалідністю;  
  • одинокі матері чи батьки, які не перебувають у шлюбі.  

Відтепер не потрібно буде стояти в чергах та витрачати час на збір довідок. Усі необхідні документи автоматично підтягнуться з реєстрів.   

Термін призначення допомог відбувається впродовж 10 днів з моменту звернення.  

Автоматизація процесів значно спрощує процедуру отримання допомог та унеможливлює помилки у заявах, що раніше було причиною повторних візитів до державних органів для подачі нових заяв.  

Продовжуємо впроваджувати цифрові сервіси, аби отримати підтримку можна було швидко та без зайвих турбот. 

Детальніше за посиланням.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано