24 серпня свій 90-літній ювілей святкує жителька села Чистилів Ващишин Дарія Володимирівна.

Дата: 25.08.2023 12:34

Ващишин Дарія

З вітальними словами того дня до іменинниці поспішили Білецький сільський голова, Дмитро Малик, та виконуюча обов‘язки директора КЗ «Центр надання соціальних послуг» Білецької сільської ради – Ольга Рудакевич.

Ми доєднюємось до усіх вітань та найщиріших побажань! Символічно, що Ви роджені у день Незалежності України! Зичимо Вам процвітати в добрі та здоров’ї, бачити щастя і злагоду між рідними і близькими людьми. Хай сонце ясне світить у житті, турбота зігріває Вас любов’ю, Господь дарує мирні дні, благі: з надією і радістю, любов’ю!