Увага! Починається реалізація Програми «Зубопротезування пільгових категорій населення Білецької сільської ради».

Дата: 25.08.2023 11:22

Зуби

Безкоштовне зубопротезування проводиться для осіб, які зареєстровані та проживають на території Білецької сільської ради, зокрема пільгових категорій населення:

- особа з інвалідністю внаслідок війни, у т. ч. ООС (АТО);

- учасник бойових дій, у т. ч. ООС (АТО);

- ветерани військової служби та ветерани органів МВС;

- особи, які мають статус члена сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни;

- ветерани праці;

- особи, які мають особливі трудові заслуги;

- жертви нациських переслідувань.

Для надання послуги необхідно звернутися до сектору соціального захисту населення Білецької сільської ради із заявою.

До заяви додаються такі документи:

- копія паспорта громадянина України;

- копія довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків;

- копія документа, який дає право на пільгове зубопротезування (посвідчення);

- довідка про доходи за попередні шість місяців перед місяцем звернення (подають особи: учасники війни; ветерани праці; особи, які мають особливі трудові заслуги; жертви нациських переслідувань);

- довідка медичного закладу, що виконує функції з надання стоматологічної допомоги про потребу в зубопротезуванні (за потребою);

- довідка з місця реєстрації;

- довідка з фактичного місця проживання.

Після розгляду поданої заяви та доданих до неї документів, сектор соціального захисту населення Білецької сільської ради видає заявнику направлення на пільгове зубопротезування.

Надання послуги по зубопротезуванню пільгових категорій громадян здійснює КНП Великобірківської селищної ради «Тернопільська центральна районна лікарня».