Щиро вітаємо з Днем Державного прапора України!

Дата: 23.08.2023 08:35

Прапор України.

Одним із головних символів нашої Батьківщини є синьо-жовтий стяг. Ці два кольори несуть у собі блакить і височінь українського неба та велич і багатство української землі. Це дорогий для кожного свідомого українця символ незламності, мучеництва і вірності багатьом поколінням борців за волю України, які вмирали у нерівному бою з ворогами і були вкриті символом того, за що боролись. А боролись вони за мирне і щасливе життя, волю і самостійність українського народу!

На жаль, сьогодні знову «у чистому полі ревуть гармати, а зорі вмиваються сльозами»… Знову наш нарід піднявся до бою за свою державу із од вічним ворогом-московитом,  якому страшна навіть сама згадка про Україну, Її окремішність, багату самобутню історію та культуру. Наш прапор несе у собі ідейний сенс усього українського, бо навіть і його так бояться московські орди.

Ми, як вірні сини і доньки Вкраїни, зобов’язані шанувати та оберігати Її символи. І сьогоднішнє свято нам вкотре про це нагадує. Нині ми урочисто піднімаємо цей стяг в селі Плотича, вивішуємо його по своїх домівках та державних установах та засвідчуємо, що ми, вірні нашим національним ідеалам, піднесли його і понесемо далі до Перемоги, освячуючи власною кров’ю свою Незалежність, 32-річницю якої завтра буде відзначати.

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Державного прапора! Нехай настане час, коли синьо-жовтий стяг замайоріє над усією Україною, засвідчуючи нашу Перемогу і територіальну цілісність. Єднаймося, допомагаймо нашим мужнім захисникам і підтримуймо жертв війни.

Бажаємо міцного здоров’я, сил тілесних і душевних найперше нашим Героям і дякуємо за їх подвиг і відвагу! Бажаємо наснаги та витривалості нашим медикам і волонтерам, підприємцям, господарникам, працівникам  – усім українцям, які перед лицем ворога засвідчують незламність і вірність Україні. Зичимо залишатися «твердими, міцними і незламними, мов граніт»! Бажаємо у всіх починаннях успіху та добрих плодів вашої праці. Хай Господь щедро благословить кожного та дарує многая і благая літа в вільній, квітучій, соборні та щасливій Україні!