Україна сподівається зберегти зв’язок зі школярами за кордоном.

Дата: 16.08.2023 10:46

За матеріалами статті на сайті Освіта.ua.

Завданням України є збереження зв'язку зі школярами, які наразі перебувають за кордоном, із Батьківщиною і сприяння їхньому поверненню додому.

Про це сказав прем’єр-міністр Денис Шмигаль, коментуючи ініціативу щодо впровадження нової форми дистанційного навчання учнів в українських школах.

Для цього Кабінет Міністрів запроваджує нову дистанційну форму навчання для українських школярів, під час якої учні вивчатимуть український компонент шкільної програми. Решту предметів діти опанують в школах країн, де наразі перебувають. Цю частину навчання їм зарахують автоматично.

«Близько мільйона дітей зараз за межами України. Наше завдання – зберегти їхній зв’язок з Батьківщиною і сприяти поверненню додому», – підкреслив Шмигаль.

Він також запевнив, що держава буде максимально сприяти і допомагати цьому.

Планується, що дистанційний компонент української школи матиме навантаження від 6 до 8 годин на тиждень.