Освітня серпнева конференція відбудеться 25 серпня.

Дата: 16.08.2023 08:56

Серпнева 2023

За матеріалами статті на сайті Освіта.ua.

Міністерство освіти і науки 25 серпня проведе щорічну освітню конференцію, під час якої будуть обговорені важливі питання освітньої сфери.

За інформацією МОН, відеотрансляція конференції буде доступна для всіх охочих.

У МОН зазначають, що конференція стане ще однією нагодою поговорити про те, яким буде новий навчальний рік, виклики і перспективи розвитку української освіти тощо.

Спікери конференції розкажуть про нові виклики та можливості НУШ, штучний інтелект в освіті, психоемоційне здоров’я вихователів, а також про те, як цифровізується освіта в Україні.