Зміцнення потенціалу практичних психологів закладів освіти: стартує другий етап навчання з питань психічного здоров'я та психосоціальної підтримки в умовах надзвичайної ситуації.

Дата: 14.08.2023 11:05

За матеріалами статті на сайті Міністерства освіти і науки України.

21 серпня розпочинається другий етап навчання в межах програми курсу підвищення кваліфікації «Зміцнення потенціалу практичних психологів закладів освіти». У ньому можуть узяти участь практичні психологи, які працюють у закладах освіти України, навчання безкоштовне.

Курс запровадило Міністерство освіти і науки України за підтримки ЮНЕСКО та уряду Японії в межах Національної програми з охорони психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, ініційованої першою леді України. Навчання здійснюється партнерською організацією Видавництво «Ранок». Курс має на меті посилити потенціал практичних психологів, які працюють у системі освіти України, з питань психічного здоров’я і психосоціальної підтримки в умовах війни та післявоєнний час.

Навчання практичних психологів на другому етапі координуватимуть і супроводжуватимуть тренери, підготовка яких відбувалася на першому етапі.

Програма курсу розроблена на основі аналізу нинішнього рівня забезпечення психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, а також опитування понад 4500 практичних психологів закладів освіти.

Під час навчання практичні психологи зможуть опанувати нові навички, поділитися досвідом, дізнатися про інструменти й матеріали, передбачені міжнародними стандартами, що сприятиме посиленню їхньої спроможності ефективно реагувати на виклики сьогодення.

Долучайтеся до другого етапу навчання.

Упевнені, що разом зможемо подолати психологічні наслідки війни!