Відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Білецькій сільські раді.

Дата: 11.08.2023 14:38

Члени комісії.

Засідання комісії провів Білецький сільський голова Дмитро Малик. У ході засідання було обговорено низку актальних питань, зокрема тих, що стосувалися безпеки найменьших жителів громади.

Було розглянуто такі питання:

1. Про надання дозволу на використання ПРУ Білецької сільської ради, для закладів освіти Білецької сільської ради.
2. Про тимчасове зняття заборони на продаж алкогольних та слабоалкогольних напоїв  та пива на території Білецької сільської ради.
3. Про надання дозволу на використання укритів, ПРУ / ЗЗСО і ЗДО Білецької сільської ради, після проведення комісійного огляду в закладах освіти.

Під час засідання комісії було прийнято відповідні рішення.