11.08.2023 року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Білецької сільської ради.

Дата: 11.08.2023 11:00

Члени комісії.

На засіданні було розглянуто ряд питання щодо захисту прав та інтересів малолітніх та неповнолітніх дітей, а саме:

• визначення місця проживання малолітніх дітей.
  • надання статусу малолітній дитині – дитина, позбавлена батьківського піклування та призначення опікуна.

Членами комісії після розгляду питань були прийняті відповідні рішеннязгідно чинного законодавства.