10 серпня своє 92-річчя святкує жителька села Чистилів – Ціхевич Ярослава Миколаївна.

Дата: 10.08.2023 17:05

З вітальними словами в цей днень до іменинниці поспішили Білецький сільський голова, Дмитро Малик, та виконуюча обов‘язки директора КЗ «Центр надання соціальних послуг» Білецької сільської ради – Ольга Рудакевич.

Ми доєднюємось до усіх вітань та найщиріших побажань! Бажаємо Вам у цей день безхмарного неба, чистої води, свіжого хліба і ніякої біди! Хай у Вашому домі завжди панує радість, щастя та злагода. У доброму здоров'ї та любові рідніх і близьких людей хай Господь благословить Вас, дарує свою ласку та примножить достаток земних і небесних дарів!