Відбулася чергова сесія Білецької сільської ради.

Дата: 09.08.2023 15:55

Сесію провів голова Білецької сільської ради Дмитро Малик.

На початку засідання хвилиною пам’яті вшанували загиблих захисників України. Далі присутні на засіданні депутати спільно помолилися, проспівали гімн України та насамперед заслухали порядок денний сесії.

У ході сесії депутатами розглянуто низку важливих питань, серед яких варто виділити наступні:

• Були внесені зміни до деяких рішень попередніх сесій.
  • Було взято на баланс Білецької сільської ради нежитловий об’єкт (приміщення магазину) в селі Великий Глибочок, вул. Зелена, 2.
  • Були внесені зміни до бюджету Білецької сільської ради на 2023 рік.
  • Надали дозвіл на внесення змін до Переліку адміністративних послуг, які надаються через ЦНАП Білецької сільської ради.
  • Затвердили проектно-кошторисну документацію для капітального ремонту фасаду Мшанецької школи.
  • Затвердили проектно-кошторисну документацію для капітального ремонту частини покриття прибудинкової території з облаштуванням доступу маломобільних груп населення до дитячого садочка в селі Плотича.
  • Затвердили проектно-кошторисну документацію для капітального ремонту дитячого ясла-садка в селі Великий Глибочок.

У ході засідання було затверджено програми:

•  «Охорони та збереження об’єктів культурної спадщини Білецької сільської ради на 2023-2024 роки.»
  • «Підтримки сім’ї/особи, протидії торгівлі людьми та збереження ґендерної рівності на 2023-2025 рр.»

Окрім того депутати розглянули низку земельних питань: про надання дозволів на виготовлення детального плану території щодо зміни цільового призначення, про передачу в оренду польових доріг, про затвердження технічної документації із землеустрою та інші. В результаті обговорення ухвалені відповідні рішення.

Також піднімалися інші актуальні питання із життя громади, що потребували оптимального вирішення.