Допомога на проживання ВПО: останні зміни до Порядку надання та нові виклики.

Дата: 09.08.2023 09:50

Допомога на проживання ВПО.

Галина Крищельницька, інспектор сектору соціального захусту населення нашої громади, взяла участь у вебінарі "Допомога на проживання ВПО: останні зміни до Порядку надання та нові виклики", у рамах якого розгядалися зміни в наданні допомоги ВПО та піднімалися різні важливі питання.

Цей захід відбувся в рамках проєкту "Підтримка спроможності системи соціального захисту населення щодо реєстрації внутрішньо переміщених осіб", що реалізується Благодійною організацією "Благодійним фондом "Стабілізейшен Суппорт Сервісез" за фінансування Агентства ООН у справах біженців (УВКБ ООН).

Контакти.

Нижче у галереї ми розміщуємо матеріали вебінару, які дають змогу дізнатися більше про зміни до Порядку надання допомоги на проживання ВПО. Просимо уважно із ними ознайомитися!