У селі Великий Глибочок урочисто зустріли воїна Миколу Гавришка, який після тривалого полону та реабілітації повернувся до рідного дому.

Дата: 07.08.2023 12:20

Зустріч воїна

У неділю, 6 серпня 2023 року, на церковному подвір’ї храму Різдва Пресвятої Богородиці було велелюдно, адже всі хотіли зустріти свого земляка, який мужньо став на захист України, подякувати йому та спільно помолитися за його повернення з московських кайдан.

Зустріч воїна

Діти, за давнім українським звичаєм, зустрічали воїна Миколу із прапорами, віршами та запашним короваєм.

Слово отця Івана

Далі до захисника України, його рідних та всіх присутніх, звернувся парох села отець Іван Гавдяк, наголошуючи на важливості підтримки наших воїнів та молитви за них до Бога.

Слово сільського голови

Від імені усіх жителів Білецької громади, сільський голова Дмитро Малик разом із секретарем Віталієм Когутом подякував захиснику та в знак пошани вручив скоромний подарунок і символічний букет із синіми та жовтими квітками.

Слово воїна

Далі із словом подяки до присутніх звернувся воїн Микола. Він засвідчив Божу підтримку та сказав, що найперше сила молитви врятувала його з полону. Незламний захисник подякував усім, хто довгий час розділяв з його сім’єю цей важкий хрест, а сьогодні прийшов зустріти його біля Божого храму.

Церковний хор виконує духовний гімн України

На завершення щемливої зустрічі церковний хор, під орудою директора відділу культури нашої громади Романа Винника, заспівав духовний гімн нашої Батьківщини «Боже Великий, Єдиний, нам Україну храни!». Далі розпочалася Служба Божа у храмі, за якою всі присутні подякували Богові за визволення з полону воїна Миколи та помолилися за Перемогу над агресором, за всіх захисників України, за їх щасливе повернення до рідних домівок, та весь український нарід.

"Незламні люди в моїй країні

Незламно – вільні, незламно – сильні!

Лютує ворог, земля палає

Та ми поборемо, бо ми – незламні!"

– куплет із пісні «Незламні» Максима Гордєєва.