У селі Хомівка відбулося освячення дитячого майданчика.

Дата: 07.08.2023 11:00

На завершення Веселих канікул з Богом минулої п’ятниці, 4 серпня 2023 року, для найменших парафіян храму Великомученика Димитрія Мироточивого було організовано невеличке свято.

Захід розпочався у храмі відправою Святої Літургії за здоров’я діток та організаторів канікул, молитвою за Україну та наших захисників. Богослужіння очолив парох села отець Олег Сковерський.

Далі відбулося освячення дитячого майданчика, який встановили біля святині села за фінансової підтримки Білецької сільської ради.

Після посвяти отець Олег подякував організаторам дитячих канікул та присутнім представникам Білецької сільської ради за сприяння у створенні для дітей безпечного місця для ігор.

У дружньому колі діти співали та танцювали банси, а згодом частувалися біля солодкого столу.

Важливо навіть у час війни дарувати дітям миті щастя та радості, вселяючи надію на мир і спокій. Дякуємо Богові та ЗСУ, що ніякі тривожні ворожі хмари не затьмарили дитячої веселості!