У приміщенні ЦНАП пройшов виїзний прийом громадян спеціалістами Головного управління Пенсійного Фонду.

Дата: 04.08.2023 14:36

Прийом громадян спеціалістами Пенсійного фонду України.

Сьогодні у приміщенні Центру надання адміністративних послуг Білецької сільської ради представники Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області надавали консультації та послуги з питань пенсійного забезпечення для жителів Білецької територіальної громади.

Найбільше цікавило громадян питання підвищення пенсій, перерахунку пенсій для працюючих пенсіонерів, зміни прожиткового мінімуму та розміру мінімальної пенсії, від чого залежить розмір пенсійної виплати та який необхідний стаж для виходу на пенсію за віком у 2023 році. На запитання були надані вичерпні та кваліфіковані відповіді.

Прийом громадян спеціалістами Пенсійного фонду України.

У ході спілкування жителям громади було наголошено на можливості отримання необхідної інформації дистанційно, зокрема, через веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України.

Систематично, відповідно до укладених графіків, фахівці Головного управління проводять прийом громадян, надають роз’яснення та консультації. Така форма обслуговування допомагає мешканцям територіальних громад отримати необхідні консультації та вирішити пенсійні питання за місцем проживання, не звертаючись особисто до сервісних центрів.

Нагадуємо, що спеціалісти Пенсійного фонду проводять виїзний прийом в Білецькій ТГ щомісячно в першу п'ятницю з 10:00 до 13:00.