МОН розробило рекомендації з надолуження освітніх втрат.

Дата: 04.08.2023 09:05

За матеріалами статті на сайті Освіта.ua

Цільовою аудиторією програм з надолуження освітніх втрат є діти молодшого та середнього шкільного віку, які тривалий час мали обмежений доступ до очної чи дистанційної освіти або не мали такого доступу взагалі.

Метою програм є надання  учням можливості засвоїти пропущений матеріал для їх повернення до формальної системи освіти.

Використати такі програми можуть заклади освіти, органи управління освітою та інші організації.

Рекомендації містять визначення та принципи організації програм та перелік суб’єктів їх упровадження.

Також документ містить зміст і механізми та способи впровадження програм з надолуження освітніх втрат.

Документ має рекомендаційний характер і пріоритезує географію та навчальні предмети для програм з надолуження освітніх втрат.

Очікується, що напрацьовані рекомендації стануть основою для розроблення Національної стратегії з надолуження освітніх втрат в Україні.

Ознайомитися з рекомендаціями можна, перейшовши за посиланням.