Відбулося засідання виконавчого комітету Білецької сільської ради.

Дата: 02.08.2023 11:30

Чергове засідання виконавчого комітету Білецької сільської ради провів сільський голова Дмитро Малик. На початку засідання хвилиною пам’яті присутні вшанували спочилих воїнів та усіх жертв російсько-української війни. Під час засідання було обговорено низку актуальних питань.

Згідно порядку денного було прийнято ряд рішень про присвоєння адрес, про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації для газифікації житлових будинків.

Важливим було ухвалення рішення про визначення обсягу компенсації витрат власників жилих приміщень, що пов’язані з безоплатним розміщенням внутрішньо переміщених осіб, та про поточний ремонт доріг у селах громади.

Також виконавчий комітет вирішив питання про демонтаж незаконно встановленої металево-бетонної конструкції по вул. Українська в с. Біла.

Окрім того, присутні обговорили ряд інших нагальних проблем із життя громади та шляхи їх вирішення.