30 липня в рамках святкування Дня Української Державності та 5 річниці створення Білецької громади у селах Біла, Плотича та Великий Глибочок пройшли концерти-ярмарки на підтримку Збройних Сил України.

Дата: 31.07.2023 12:05

У неділю, 30 липня, творчі колективи будинків культури виступили із культурно-мистецькою програмою, а активні жителі Білецької громади частували усіх самоколиками та продавали різні речі з метою підтримати наших захисників.

Під час концертів-ярмарок по селах вдалося зібрати такі кошти:

• Великий Глибочок – 24221 грн.
  • Плотича – 12500 грн.
  • Біла – 21225 грн.

За ці кошти буде придбано агроволокно та сітку для виготовлення маскувальних сіток.

Від початку повномасштабної війни працівниками відділу культури було виготовлено маскувальних сіток загальною площею близько двох квадратник кілометрів.

Дякуємо усім, хто взяв участь у цих заходах попри всі труднощі й небезпеки воєнного часу. Дякуємо, що пам’ятаєте, підтримуєте та молитися за тих, хто мужньо стоїть на захисті мирного українського неба.

Здобудемо перемогу разом!