У селі Мшанець відбулися освячення дитячого майданчика та коротка мистецька програма до Дня державності.

Дата: 31.07.2023 11:40

28 липня, у день святого князя Володимира, до 1035-річчя хрещення Руси-України та Дня Української Державності на церковному подвір’ї храму Архистратига Михаїла для найменших парафіян було організовано свято з нагоди завершення Веселих канікул з Богом.

Захід розпочався молебнем за Україну, наших воїнів-захисників та весь український народ. Відправу очолив декан Залозецький отець Михайло Бобровський разом із парохом села отцем Єдуартом Ваврушком.

Далі відбулося освячення дитячого майданчика, який встановили біля святині села за фінансової підтримки Білецької сільської ради.

Після посвяти отець-декан подякував організаторам дитячих канікул та голові громади за сприяння у створенні для дітей безпечного місця для ігор.

З нагоди пам’ятних дат присутніх піснею привітав хор будинку культури села Мшанець. Діти, учасники Веселих канікул з Богом, також виконали духовні та патріотичні пісні, які напередодні вивчали із братами-семінаристами.

Зі словами вітань до жителів села звернуся присутній на культурно-мистецькій ініціативі Білецький сільський голова – Дмитро Малик.

У дружньому колі, з вдячністю Богові та ЗСУ, цей захід створив у час війни радість, мирну і щасливу мить, для найменших жителів села Мшанець.