Мобільний застосунок для жінок, що постраждали від домашнього або гендерного зумовленого насильства чи перебувають у групі ризику.

Дата: 27.07.2023 12:35

Можливо, це зображення (текст)

Дзвінок до поліції – це перша дія в екстреному випадку домашнього насильства. Працівники поліції мають вжити всіх заходів, аби надати нагальну допомогу у ситуації домашнього насильства.

Немає опису світлини.

Що можна очікувати від правоохоронців після прибуття на місце події?

- Затримання кривдника;

- Винесення кривднику термінового заборонного припису;

- Скерування вас (разом із дітьми) до безпечного притулку для постраждалих осіб;

- Надання інформації щодо прав, заходів чи соціальних послуг, якими ви можете скористатись.

- Анулювання дозволу кривдника на право придбання, зберігання, носіння зброї та боєприпасів, а також вилучення такого у разі наявності.

У випадках, коли викликати поліцію телефоном неможливо, нагадуємо, що в Україні функціонує спеціальний мобільний застосунок для жінок. Він замаскований від кривдника та дозволяє викликати допомогу за допомогою спеціальної кнопки SOS.

Отримати назву застосунку можна написавши приватне повідомлення сторінці у Facebook Розірви коло.

Можливо, це зображення (текст «замаскований вðд кривдника п°д звичайний непримитний застосунок, окрім екстреного виклику BİH мстить: → корисну нформацю про ознаки насильства; → можливсть переврити свой стосунки; → план дой для постраждалих τα свдкив; → мапу инших служб допомоги разом 3 контактами. без ictopii пошуку y браузер, без необхдност сплкування 3 оператором, доступне лише для власници телефона. мнстерство нацональна полция»)