Громадська організація «Всеукраїнський молодіжний рух “Let’s do it, Ukraine ”» запрошує молодь стати частиною великої команди, щоб піклуватися про екологію та чистоту нашої планети.

Дата: 27.07.2023 10:30

Організація є частиною міжнародного руху «Let’s Do It! World», який об’єднав вже 180 країн та понад 20 млн. учасників.

Всього «Let’s do it, Ukraine» налічує понад 780 000 активістів в усіх куточках нашої країни.
Основна мета організації: сформувати національну культуру чистоти, правильного поводження з відходами та дбайливого ставлення до довкілля в кожного громадянина нашої держави – від наймолодшого до найстаршого.

Заповнити анкету для приєднання до руху можна за посиланням.

Про структуру, діяльність та проєкти «Let’s do it, Ukraine » детальніше дізнатися можна за посиланням.

Контакти:

телефон: +380956626412, Андрій Стасишин.

е-пошта: letsdoitternopil@gmail.com.